Onze school steunt Music for Life !

Solidariteit is geen leeg begrip op onze school !

Nu maandag 16 november start de actie ten voordele van Music for Life.

Van 19 tot en met 24 december 2009 organiseert Studio Brussel voor de vierde keer Music for Life. De opbrengst van deze zes dagen durende radiomarathon vanuit het Glazen Huis op het 'Zuid' (Wilsonplein) gaat dit jaar naar het Rode Kruis die er muskietennetten mee zal kopen.

Onder het motto ' Stop malaria. Laat de wereld niet in de steek' staat dit jaar malaria centraal, een ziekte die jaarlijks meer dan één miljoen dodelijke slachtoffers maakt en in feite te voorkomen is. Muskietennetten beschermen immers tegen de malariamug.
Elk muskietennet, dat met een speciale insecticide is behandeld, kost 5 euro.

Ook onze school betuigt haar solidariteit en zet zich in voor dit goede doel.

Vanaf maandag wordt er gedurende twee weken elke dag tijdens de middagpauze  (behalve op woensdag) in de inkomhal soep verkocht. Daarnaast worden er ook steunkaarten te koop aangeboden.

Vanzelfsprekend ondersteunen ook de leerkrachten en de directie deze bewustmakings- en geldinzamelactie die uitgaat van het leerlingenparlement en dhr. Mario Boulez, leraar Zedenleer.