Open your mind

Vorig schooljaar deed onze school mee aan de 'Dag tegen homofobie'. We fleurden onze school op met regenboogvlaggen, ballonnen, post-its in allerlei kleuren, riepen de leerlinge en leerkrachten op zich in regenboogoutfit te kleden, speelden muziek af met een duidelijk positieve boodschap rond diversiteit en verkochten ijsjes en snoepjes voor het goede doel. Met onze actie konden we een mooi steunbedrag overmaken aan Cavaria én wonnen we twee toneelvoorstellingen van 'Open your Mind'. Dit is een snelle zap-achtige voorstelling over vriendschap, buitensluiting, vooroordelen, discriminatie en (in)tolerantie. Grappige en gevoelige scènes slepen je mee in de wereld van verschillende jongeren die allemaal op hun eigen manier ‘anders’ zijn. Onze leerlingen van 3, 4, 5 Humane Wetenschappen zullen in maart van deze toneelvoorstelling kunnen genieten.