Leerrijk bezoek aan Wetstraat 16

In het kader van de lessen Geschiedenis brengen onze leerlingen elk jaar een bezoek aan de Wetstraat 16.In de jaren dat Guy Verhofstadt eerste minister was, bood dat bezoek ook altijd een ideale gelegenheid om uit te weiden over zijn jaren hier op onze school.
Helaas kon Dhr. Leterme dit jaar de leerlingen van 6 LWE niet ontvangen. Onze premier werd geheel onvoorzien die namiddag in Luxemburg verwacht.

Wel kregen onze leerlingen een bijzonder leerrijke rondleiding van Dhr. Eddy Van Paemel (directeur-generaal van de kanselarij van de Eerste Minister) en ook het gesprek met Dhr. Wilfried Dermul (secretaris van de Eerste Minister) verliep zeer gemoedelijk en was ontzettend interessant.
Zowel de leerlingen als de begeleidende leerkrachten waren uitermate tevreden over dit bezoek dat rond 17u. werd afgerond.